RTS hra Cossacks 2

Preskoč na obsah

Oficiálna stránka hry Cossacks 2 pre ČR

Vítam vás na oficiálnej stránke real-timovej stratégie (RTS) Cossacks 2 v Českej a Slovenskej republike. Tento web bol založený roku 2005 ako súradný so stránkou o pôvodnej RTS Cossacks. V roku 2007 bol uznaný ako oficiálna stránka pre Českú republiku. Budeme sa snažiť, aby ste tu našli všetko, čo potrebujete k hre, a zároveň aby ste si mohli podebatovať s iným hráčmi v diskusii.

Novinky na webu: (archív)

Vydání Cossacks 3 dne: 19. 07. 2016 PVD (admin)

Cossacks 3 budou oficiálně vydány po celém světě 20. září 2016.

(zdroj)


Čeština pro CII:BfE ze Steamu dne: 19. 02. 2016 PVD (admin)

Věrný návštěvník KING OF KINGS poskytl upravenou verzi češtiny pro Cossacks II: Battle for Europe, která je dodávaná skrze herní platformu Steam.

Najdete ji v příslušné kategorii souborů ke stažení.


Cossacks 3 - legenda se vrací dne: 8. 10. 2015 PVD (admin)

Dlouhá léta se to zdálo být nepravděpodobné a po nepříliš povedeném pokračování Cossacks II: Napoleonic Wars, které nezlepšil ani datadisk Cossacks II: Battle for Europe, všichni fanoušci ztratili naději. Dnes je však jisté, že tým, který stojí za výbornou strategickou hrou Cossacks, pracuje na jejím pokračování! Cossacks 3 se navrací k úspěšnému prvnímu dílu. Vznikne tak moderní remake nejlepší strategie roku 2001, která nabízela tisícové armády a vyladěné herní mechanismy.

V duchu původní série se bude jednat o tradiční RTS zahrnující budování staveb a těžbu surovin. Obrovský výběr jednotek, chladná ocel a střelné zbraně, vliv krajiny a realistická fyzika poskytnou hráči neomezené množství taktických příležitostí.

Tvůrci spustili také fórum, ve kterém je možné diskutovat o vývoji a každý tak může finální hru ovlivnit! Fórum je sice převážně anglicky, ale pro českou komunikaci je k dispozici stále naše diskuse.

Pokud by měl kdokoliv zájem podílet se na vývoji tohoto webu a hlavně chystání verze pro Cossacks 3, neváhejte se ozvat. Každá pomoc je vítána.

Za upozornění a prvotní pomoc patří díky věrnému návštěvníkovi KING OF KINGS!


Výpadek webu dne: 30. 04. 2012 PVD (admin)

Velmi se omlouvám všem návštěvníkům za delší výpadek webu a za přechodnou starou verzi příspěvků v diskusi. Nyní je web obsahově zpět ve formě, v jaké přestal jít. Doufám, že zde naleznete stále vše to, co hledáte a věřím, že se výpadek už nebude opakovat.


Série Cossacks II v online prodeji dne: 11. 01. 2011 PVD (admin)

Nedávno mi přišel mail s upozorněním na nečekanou novinku pro všechny fanoušky série Cossacks II nebo obecně her od společnosti GSC Game World. Na serveru DotEmu, který se představuje jako digitální distributor her, je nyní, po domluvě s GSC Games, znovu vydána nejen hra Cossacks II, ale i původní Cossacks a American Conquest. Kteroukoliv edici si můžete zakoupit v různých balíčcích:

  • balíček Cossacks II za 9,99€ (250Kč) - obsahuje Cossacks II: Napoleonic Wars a datadisk Cossacks II: Battle for Europe
  • balíček Cossacks za 9,99€ (250Kč) - obsahuje Cossacks: European Wars s datadisky Cossacks: The Art of War a Cossacks: Back to War
  • balíček všech Cossacks a American Conquest sérií za 19,95€ (500Kč) - obsahuje Cossacks: European Wars s datadisky Cossacks: The Art of War a Cossacks: Back to War, Cossacks II: Napoleonic Wars s datadiskem Cossacks II: Battle for Europe a American Conquest s datadiskem American Conquest - Fight Back
  • balíček American Conquest za 9,99€ (250Kč) - obsahuje American Conquest s datadiskem American Conquest - Fight Back

Všechny distribuované hry jsou bez DRM ochrany a jsou k dispozici pouze pro stažení online. Pokud máte problém kteroukoliv verzi koupit v kamenných obchodech, levnější a lépe přístupnou nabídku už jen těžko najdete. Platba je možná prostřednictvím PayPal nebo přímo kreditní kartou.
Věřím, že všechny fanoušky série Cossacks a Cossacks II tato novinka potěší stejně, jako mě. Příjemné hraní!


Reklama
Armed Assault Fan Page ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
Screenshoty Praha na území Rýnské konfederace; Skutečná velikost: 219kb 1024 x 768
Celkem (114)
Počítadlo TOPlist Od 26.03.05
Naša ikonka Fan stránky RTS hry Cossacks v ČR a SR
Valid XHTML 1.0 Strict | CSS code by PVD
Design by PVD
Veškerý obsah je tvorcov webu a tvorcov hry